Bronzová expedice DofE

Bronzová expedice DofE, Jizerské hory 11. – 12. 9. 2020

Minulý víkend se konečně uskutečnila naše první dlouho očekávaná a ještě déle plánovaná ostrá expedice v Jizerských horách v rámci programu DofE. Z Prahy jsme vyjeli autobusem brzy ráno do Janova nad Nisou a z něj jsme pokračovali pěšky po naplánované trase přes Desnou, Jizerskou louku, kde jsme nocovali ve stanech, až do Harrachova. Dobré počasí a zábava nám dopřávali úsměv na tvářích, i když cesta byla většinou kopcovitá. Určitě víc nahoru než dolů.
Náš tým byl tvořen partou dobrých lidí, kteří měli rozdělené úkoly a za které nás všechny zpětně chválím, neboť tato spolupráce proběhla bezproblémově a příjemně. Z předchozí výpravy, kdy jsme opravdu nestíhali, jsme byli poučeni, tentokrát jsme si na každý úsek cesty dopřáli mnohem více času, letos jsme si pro změnu dali až moc dlouhé časové rezervy. Takže pro příště to musíme opravdu zkorigovat.
Závěrem bychom chtěli poděkovat všem, kdo se na této expedici podílel. Moc si všech vážíme a těšíme se na stříbro.

Lucie Kozelková, 3. A