DSA Praha 2019 – MZV

Dne 13. května 2019 jsme se jako dobrovolníci zúčastnili slavnostního rozdělování financí získaných na tradičním vánočním veletrhu, který se opět konal v hotelu Hilton Praha dne 26. listopadu 2018. Organizace DSA (Diplomatic Spouses Association) letos v Černínském paláci rozdělila neuvěřitelných 2.140.000 korun mezi vybrané charity.
Do Černínského paláce jsme se dostavili v devět hodin a byli jsme instruováni o aspektech týkajících se našich pozic a úkolů či příchozích hostů. Vít Čechlovský a Jan Trpkoš u hlavního vchodu vítali hosty a jejich příchod zapisovali do seznamu účastníků. Jana Sehnoutková a Martin Chval pomáhali u šatny, kde poskytovali příchozím pomoc s jejich oděvy či jim poskytovali informace týkající se programu ceremoniálu. Jana poté předávala květiny ženám, jež byly nominovány na ocenění DSA. René Mutombo byl nápomocen při promítání PowerPoint prezentací v hlavním sále. Byl to zajímavý zážitek pro nás všechny.

Martin Chval, Vít Čechlovský 3. C