EuropaSecura

Děkujeme všem studentům 1. – 3. ročníků, kteří se s nadšením a maximálním nasazením zúčastnili on-line soutěže EuropaSecura, kterou pořádá Institut pro evropskou politiku EUROPEUM. Snaha studentů byla korunována úspěchem a řada z nich se probojovala do krajského kola, které se skládá z písemné a ústní části. Postupujícími studenty jsou:

1. B – Honzalová, Oplová, Eliášová, Přenosilová, Vrzalová, Suchá, Straková, Tichá, Petryshynets,
2. A – Tůma, Vacek, Kontrová,
2. C – Vojtíšek, Huml, Anfilov,
3. A – Špeldová, Purmannová, Sidorová,
3. B – Lychynská, Buřičová, Svobodová, Hanušová, Kožušník, Franc, Nedbalová, Zelenka, Stránský.

Za učitele ZSV se přípravy a průběhu soutěže zúčastnily: Alena Pavlíčková, Yvetta Halešová a Ľubica Drnáková. Na technickou stránku soutěže dohlíželi vyučující ICT a PEK: Petr Votlučka, Robert Homolka, Lenka Kendíková a Martina Řejhová.

Mgr. Alena Pavlíčková