DofE jede dál!

Třída 1. A i v současné době úspěšně plní program DofE, pět studentů dokazuje, že stačí chtít. Pravidelně studují, rozvíjejí své mimoškolní dovednosti, pomáhají i sportují. Jsou to Dominika Hroníková, Vojtěch Lehký, Kateřina Ludvíková, Michal Oros a Sandra Pulerová.Dominika Hroníková – sport (běhání) – splněno, dobrovolnictví (tejpování) – splněno, talent (učí se italsky) – probíhá, polovina splněna
Vojtěch Lehký – sport (kickbox) – splněno, dobrovolnictví (pomoc v útulku zvířat) – probíhá, talent (zpěv) – probíhá, polovina splněna
Kateřina Ludvíková – sport (tanec) – polovina splněna, talent (kurz AJ, cíl složit zkoušku PET) – již začala
Michal Oros – sport (běh) i talent (arabština) začal plnit
Sandra Pulerová – všechny tři aktivity probíhají (sport – posilování, talent – vaření, dobrovolnictví –pomoc v útulku zvířat)

Mgr. Soňa Šípová