Tradiční tečka za školním rokem 2020/21

Výlet na parníku s hudebním vystoupením nás všechny dostal do správné  – humorné nálady a pocitového vyladění po náročném koronavirovém roku. Děkuji všem kolegům za skvělou spolupráci a všem přeji krásné prázdniny! Kéž by se nám mohlo takto bezstarostně plout i do dalšího školního roku!!

PaedDr. Pavla Nedomová

Chci poděkovat za krásnou akci pro celou Drtinku která byla jako třešnička na dortu. Velmi příjemná atmosféra, pro mě osobně pocit klidu a připomenutí, že všechno probíhá tak, jak má a vše je v pořádku.
Domnívám se, že pro nás všechny to bylo velmi milé rozloučení se školním rokem. Když o této akci někomu vyprávím, tak jsou lidi velmi mile překvapeni, jakým netradičním způsobem u nás probíhá závěr školního roku. Moc si toho vážím a jsem ráda, že jsme spolu sdíleli po náročném roce tak skvělé rozloučení.
Byl to krásný dárek a pomyslně ho můžeme poslat těm, kteří nemohli přijít a hlavně těm, kteří už mezi námi nejsou…
Děkuji
Krásné prázdniny

Mgr. Gabriela Kolářová