MALTA
Pracovní stáž (praxe) v oboru veřejná správa nebo sociální činnost

Letecká doprava Air Malta
Registrační poplatky a taxy
Informační materiály k programu
Certifikáty
Transfery z letiště a zpět
Ubytování v rodině ve 2-3-4lůžkových pokojích s plnou penzí
24hodinová péče o studenty
Podpora a monitorování studentů
Závěrečná party a ceremonie předání certifikátu

Letecká doprava:  Orientační časy – odlet dne 8. června 2019 v 11:40  z letiště Václava Havla a návrat do Prahy dne  22. června 2019 v 10:20 hodin

Výhody tohoto programu: Získání schopnosti komunikace anglicky v reálném pracovním prostředí, seznámení s typem prostředí budoucí pracovní činnosti, navázání obchodních i osobních kontaktů, obrovská výhoda pro uchazeče při výběrových řízeních – pracovní praxe tzv. internship bývá podmínkou pro získání určité pracovní pozice atd.

Ocitne-li se po zahájení zájezdu účastník v nesnázích, poskytne mu cestovní kancelář neprodleně pomoc. Svá práva z případného porušení povinnosti CK jako pořadatele zájezdu může zákazník uplatnit u paní PhDr. I. Fialové telefonicky na čísle 602393424 nebo emailem na adrese inga.fialova@gmail.com, a to bez zbytečného odkladu.

Aktuální informace v sekretariátu školy a na nástěnce