Energie – budoucnost lidstva

18. června 2015 se naše třída účastnila přednášky na téma energie. Dozvěděli jsme se nové informace o využití energie, jaké jsou její druhy a jakou ekologickou náročnost jaký druh má. Mimo jiné došlo i na praktickou ukázku a dostali jsme možnost zasoutěžit si. Myslím, že jsme se dozvěděli mnoho užitečných informací podaných zajímavou, mnohdy i zábavnou formou.

Tereza Mattanelli 1. A

Prezentace na téma Energie, která se konala ve čtvrtek 18. června 2015 byla velice zajímavá. Dozvěděli jsme se spoustu nových věcí o energie na světě a zopakovali jsme si to, co už jsme znali. Líbily se mi také interaktivní vsuvky v prezentaci, ve kterých jsme si například ukázali, kolik radiace mají různé věci, které používá člověk téměř dennodenně. Dále jsme se mohli zúčastnit Facebookové fotografické soutěže o zajímavé ceny. Hlavní cenou je vyhlídkový let nad jadernou elektrárnou Temelín. Již dnes se těším na další podobnou prezentaci, při níž si člověk rozšíří své obzory.

Erik Tůma 1. A