ERASMUS+ 2017

Dne 18. 5. 2017 se studenti tříd 3. A a 3. C zúčastnili za doprovodu Mgr. Ľubici Drnákové a Mgr. Yvetty Halešové školní akce Můj Erasmus, která byla součástí letošních evropských oslav k třicátému výročí existence programu Erasmus, a uskutečnila se na pražské Kampě.
Studenti si mohli vyzkoušet řadu aktivit zaměřených na odborné dovednosti. Byl zde prostor pro diskuze a neformální setkání s ministryní školství, mládeže a tělovýchovy Kateřinou Valachovou, s ředitelkou Domu zahraniční spolupráce Danou Petrovou a zahraničními studenty, kteří jsou v ČR na Erasmu+ v rámci výměnných programů pro střední odborné školy.
Celá akce byla velmi zdařilá. Studenti si měli možnost zasoutěžit a také vyzkoušet kulinářské speciality vyrobené studenty gastronomických oborů. Organizátoři pro ně měli rovněž připraveny pestré aktivity. Na základě prokázaných znalostí pak mohli získat zajímavé odměny.

Mgr. Ľubica Drnáková, Mgr. Yvetta Halešová