Kraje pro bezpečný internet

Dne 17. ledna 2019 jsem se zúčastnila slavnostního předávání cen za soutěž Kraje pro bezpečný internet, které se konalo v Rezidenci primátora na Mariánském náměstí. Cílem soutěže bylo odpovědět v co nejkratším čase na otázky, které se týkaly bezpečného chování na internetu a kyberšikany. Školních kol se v Praze zúčastnilo 1 400 dětí z 80 škol. Do krajského kola postoupilo 5 nejrychlejších žáků z celé Prahy. V krajském kole jsem byla nejrychlejší, a proto jsem z rukou zástupců společností Microsoft, CZ.NIC a GORDIC převzala cenu za první místo. Jsem ráda, že jsem se tohoto setkání, pořádaného v krásném prostředí primátorské rezidence, mohla zúčastnit.

Lucie Přenosilová, 4. B

Dne 17. ledna 2019 jsme obdrželi v Rezidenci primátora ocenění za soutěž Kraje pro bezpečný internet. Ocenění jsme dostali od zástupců společností Microsoft, GORDIC a CZ.NIC. Jsem ráda, že jsem se tohoto setkání mohla zúčastnit v tak pěkném prostředí primátorské rezidence.

Gabriela Tůmová, 2. A