Mezinárodní vánoční festival

V neděli 29. listopadu 2015 se v kongresovém sále hotelu Hilton na Florenci konala pravidelná prestižní charitativní akce „Mezinárodní vánoční festival“.

Každoročně je pořádán neziskovou organizací „DSA – The Diplomatic Spouses‘ Association“, Asociací manželek/manželů diplomatického sboru se sídlem v Praze, a byl zahájen paní Ivanou Zemanovou, patronkou festivalu. Návštěvníci měli možnost zakoupit produkty z celého světa (suvenýry, oblečení, módní doplňky, šperky a jiné). Celý výtěžek z akce bude použit pro různé charity v České republice. Děkujeme našim studentkám tříd 2. A (Kateřina Erbanová, Anna Jevsejeva) a 2. B (Barbora Feňáková, Daniela Kolečková, Veronika Stojanová, Denisa Vidmanová) za aktivní pomoc.

Mgr. Soňa Šípová

Dne 29. listopadu 2015 se konal Mezinárodní vánoční festival v hotelu Hilton v Praze. Jedná se o charitativní festival. Na tuto akci jsme byli předem pozváni nejen jako návštěvníci, ale i jako dobrovolníci na pomoc prostřednictvím přednášky v aule. Odměnou za pomoc byl volný vstup na festival a samozřejmě nové zážitky a zkušenosti. Pro mě to byla jedinečná možnost vykonat dobrý skutek, a užít si skvělou atmosféru dětského koutku, ve kterém jsme s kamarádkou hlídaly děti.

Anna Jevsejeva, 2. A

V neděli 29. listopadu jsem se zúčastnila mezinárodní vánoční charitativní akce jako dobrovolnice. Vypomáhala jsem v dětském koutku. Byla to pro mě zajímavá zkušenost, ale vzhledem k tomu, že ne všechny děti mluvily česky nebo anglicky, bylo to vcelku náročné. Dostala jsem tu i možnost podívat se na samotný festival, kde různé země nabízely produkty reprezentující jejich národ a kulturu. Jsem ráda, že jsem se mohla na této dobroči nné akci podílet.

Barbora Feňáková 2. B

Poděkování naší škole za pomoc s organizací vánočního festivalu v hotelu Hilton 29.11.2015
Dear volunteers,
On behalf of the Festival Commitee and all the members of the Diplomatic Spouses Association, we would like to thank you very specially for your most valuable help in the Kid’s Corner.
You took care of 90 children during the whole day.
This was a great support to the parents who could go and do their shopping freely and therefore, a great support to the success of the Festival!
We hope you enjoyed as much as we did. We are looking forward to seeing you again next year.
Once again big thank you to all of you.
Best regards,
Nerea Olabegoya and Julia García

Julia García
Na Petynce 150/92
169 00 Praha 6
Tel +420 222 745 739
marketing@qualo.eu
www.qualo.eu