Studentem VŠ nanečisto

Dne 16. února 2016 se na Vysoké škole mezinárodních a veřejných vztahů Praha, o. p. s. konala akce „Studentem VŠ nanečisto“. Trojice přednášek se mi velice líbila. Mohli jsme si vyzkoušet, jak vypadají přednášky na vysoké škole. Vzhledem k tomu, že se většina z nás hlásí na VŠ, bylo to velice užitečné. Škoda, že je škola soukromá, jinak bych se sem pravděpodobně přihlásila, hlavně kvůli Mgr. Haně Zmekové.

Karolína Obdržálková, 4. C

Dne 16. února 2016 se na Vysoké škole mezinárodních a veřejných vztahů Praha, o. p. s. konal projekt nazvaný „Studentem VŠ nanečisto“. Projekt se skládal ze 3 přednášek. Všechny se mi velice líbily, ale nejzajímavější mi přišla Etika. Byl to vlastně úvod do základů předmětu, který je zde vyučován. Paní přednášející měla velmi přátelský přístup, díky kterému si získala většinu obecenstva.

Karolína Bambulová, 4. C