Veletržní festival Evolution

Dne 23. března 2018 se třída 1. D oboru sociálně a právní služby zúčastnila jarního festivalu zdravého životního stylu, pod názvem Evolution. Tato akce se konala na Výstavišti v pražských Holešovicích.
Hlavním cílem festivalového programu bylo oslovit všechny příznivce zdravého a aktivního života.Pod jednou střechou jsme měli možnost shlédnout soubor pěti veletrhů – Bio Styl, Zdraví, Eco World, Osobní rozvoj a Inspirace.
Získali jme nové zkušenosti a načerpali nové poznatky z oblasti zdravé výživy, bio potravin, přírodní kosmetiky i praktických ekologických výrobků do domácnosti. Navštívili jsme také food zonu, s bohatým výběrem bio, veggie, vegan, raw, natur a fair potravin.
Festival byl pro celou třídu příjemný, přínosný a inspirativní. Výstupem této akce pro studenty, bylo vybrat si dva produkty zdravého životního stylu a informovat třídu formou referátu, s vlastnoručně vyrobeným plakátem. Referát budou prezentovat jak v hodinách zdravotní nauky, tak v anglickém jazyce.

Mgr. Gabriela Kolářová, PhDr. Jaroslava Šedá