Festival Evolution

Dne 18. března 2016 třída 1. D navštívila Festival Evolution, který se konal na Výstavišti v pražských Holešovicích. Festivalový program se už podvanácté představil jako soubor pěti veletrhů: Biostyl, Zdraví, Eco World, Osobní rozvoj, Inspirace.

Studenti měli možnost načerpat nové poznatky z oblasti zdravé výživy, netradičních trendů ve stravování, mohli se dozvědět něco o sobě a rozvoji své osobnosti. Nedílnou součástí festivalu byl doprovodný program, ve kterém vystoupila celá řada mezinárodně uznávaných osobností. Studenti si pochvalovali, že si mohli většinu produktů rovnou vyzkoušet, osahat, ochutnat nebo si přivonět. Mnozí z nich si odnesli praktické tipy, nápady, inspiraci i konkrétní výrobky. Jako výstup z této návštěvy festivalu Evolution si studenti připravili prezentace, na téma nebo produkt, který je nejvíce zaujal.

Mgr. Gabriela Kolářová