Poděkování studentům 2. A od DSA

Deset studentů oboru Právní a diplomatické služby pomohlo DSA (Diplomatic Spouses Association Prague) zorganizovat charitativní koncert, kde po dechberoucím hudebním vystoupení našich předních umělců následovalo slavnostní předání finančních poukazů vybraným charitativním organizacím.
Akce se konala v sobotu 4. prosince 2021 v nádherném prostředí Trojského zámku v pozdních odpoledních a večerních hodinách. Náplní práce našich studentů byla např. prezence přicházejících diplomatů s manželkami, doprovázení hostů k šatnám, práce v šatně nebo pomoc s předáváním darů a ocenění. Veškerá komunikace samozřejmě probíhala v anglickém jazyce.
I my našim skvělým studentům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a věříme, že pomoc na dobročinné akci byla i pro ně skvělá zkušenost.

Mgr. Soňa Šípová