Praxe žáků z mnichovské SŠ v rámci výměnných praxí (TANDEM)

Praxe žáků z mnichovské SŠ v rámci výměnných praxí  (TANDEM) s finanční podporou ČNFB je v plném proudu.
Příjezd žáků z Mnichova ozářilo slunce, které nás doprovázelo po celou dobu prohlídky Prahy. Po společném česko-německém soustředění ve škole, přijetí v rodinách a přátelských setkáních začíná praxe „našich“ mnichovských středoškoláků v pražských institucích. Němečtí žáci před nástupem do praxe poznali nejen naše žáky, ale navštívili i hodiny cizích jazyků a nutno zmínit jejich nadšení z přístupu učitelů,  disciplinovanosti svých českých vrstevníků v hodinách, z moderní jazykové učebny na naší škole, atd…   A co ještě dodat? První dojmy z praxí jsou skvělé a to je to nejdůležitější.

PaedDr. Pavla Nedomová

Dobrý den, paní Nedomová,
ráda bych Vám a panu Botlíkovi ještě jednou poděkovala za podporu a zázemí, které jste nám v průběhu přípravných dní německých studentů vytvořili. Obojí nemalou měrou přispělo nejen k úspěšnému průběhu přípravných dní, ale rovněž k velké spokojenosti praktikantů, kteří se ve Vaší škole cítili skvěle a Vaši vstřícnost velice oceňovali.
Ještě jednou děkuji a budu se těšit v budoucnu třeba zase na viděnou.
S pozdravem

Soňa Vrátná (Tandem)