Projekt META

Seznamte se

Projekt META se skládá ze dvou jazykových klubů:
Anglický klub „Time for English“
Německý klub „Die Zeit für Deutsch“
Jde o projekt, který je organizován pro studenty, kteří mají rádi cizí jazyky a jsou ochotni s nimi trávit svůj volný čas. O projekt se starají 3 správci:
Marek Táborský (4. C), Lucie Hrončeková (4. C), Mgr. Veronika Menoušková (ped. dohled)

Termíny

Projekt funguje pravidelně dvakrát do měsíce (jedna schůze anglického klubu a jedna německého klubu). Projektovým dnem je pondělí. Následující schůzka Time for English proběhne 24. 10., Zeit für Deutsch 31. 10.

Aktivity

Zajímavé akce, soutěže, filmy, hudba, diskuze, návštěvy zajímavých míst, odpolední výlety a mnoho další. Do samotného programu mohou přispět sami studenti, když napíší své návrhy a vloží je do schránky u nástěnky META.

Cíl

Chceme ukázat studentům výuku jazyků i jiným způsobem. Chceme se zaměřit na jejich kreativitu a naším cílem je, aby se
účastníci hlavně programem bavili. Rádi bychom, aby se zájem studentů o jazyky zvýšil, proto je zde META.

Proč angličtina a němčina?

Na to se dá snadno odpovědět – jedná se o nejpoužívanější jazyky a patří do skupiny nejdůležitějších jazyků na světě.

Informace

META má svoji vlastní nástěnku, kterou naleznete ve 2. patře (nedaleko od učebny číslo 20, kde program probíhá). Na nástěnce se nachází veškeré informace (termíny schůzek, správci, na které se mohou studenti obrátit a aktuality, které se týkají klubů). Zde se mohou studenti napsat na jmenný seznam účastníků.
META = každý si stanovuje své cíle (=mety) a jedna z těch MET může být i zdokonalovat se v těchto jazycích a zároveň se jimi bavit. Tak pojďte do toho s námi 🙂
Navštivte jazykové kluby a podpořte náš projekt. Těšíme se na vás!

Váš tým META

Marek Táborský (4. C)