Slavnostní koncert

Dne 10. března 2019 se ve Španělském sále Pražského hradu, v pozdních odpoledních hodinách uskutečnil slavnostní koncert u příležitosti šestého výročí ve funkci prezidenta republiky Miloše Zemana.
Pozvání na slavnostní akci obdržela i naše studentka Nicolett Adamcová ze 4. D, jako ocenění její práce ve spolku Šance na návrat, z.s., se kterým naše škola spolupracuje v rámci odborné praxe.
Slavnostní atmosféra byla dle jejich slov, kromě jiného výrazně umocněna účasti známé francouzské šansoniérky Mireille Mathieu, která zazpívala své největší hity a také písně z nově vydaného alba Mes Classiques.
Pro školu je velkou ctí, že jsme měli na této události zastoupení v osobě studentky Nicolett Adamcové.

Mgr. Ľubica Drnáková